péntek, május 27, 2022

Főoldal

Jertek hívek a szent Keresztútra,

Gondoljunk a szenvedő Urunkra!

Öleljük át véres keresztfáját,

Sirassuk meg keserves halálát!

Március 12-én (pénteken) az óvodánk és a bölcsődénk dolgozóival együtt elmélkedtünk és közösen jártuk végig Jézus keresztútját, szenvedéseit, a római katolikus templomunkban Galsi János atya vezetésével.

Keresztutat jártunk, saját keresztjeinket is vittük és odahelyeztük Jézus lába elé. Nehéz a kereszt, melyet Jézus vitt értünk, nehéz a saját keresztünk, melyet csak Jézussal vihetünk. Jézusban bízva és remélve ajánlottuk fel életünket, és közösen fohászkodtunk a világjárvány megszűnéséért. Szívünk mélyéből imádkoztunk az óvoda és a bölcsőde gyermekeiért, családjaikért, intézményünk dolgozóiért, városunkért, egyházmegyénkért és magyar hazánkért.

“Felvesszük a keresztet mi is Jézusunk,

Végigkísérünk nehéz utadon.”

Takács Károlyné

Intézményegység-vezető


Fel